Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2022., 19:23   #1
Gdje kupiti ovo...? #4

help!

vidjela sam neku curku kako ima genijalne cipele i sad ne mogu nikako naći slične
baš sam falila što je nisam pitala gdje ih je kupila

znači ovako, nešto između visokih tenisica i gležnjača na vezanje, kao kickers ali puno elegantnije, više kao malo kvadratične naprijed, kožne
idealno za kišu a nisu čizme

a jesam ga opisala
imate li ideju koje bi to mogle biti?

edit: našla sam slične ali više su bile u kvadrat naprijed
https://www.peterhahn.de/think-stief...ne-360388.html
Rabarbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2022., 17:06   #2
Gdje u Hrvatskoj kupiti Fjallraven zimske kape?
(Ne preko weba, nego baš u dućanu.)
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2022., 17:10   #3
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Gdje u Hrvatskoj kupiti Fjallraven zimske kape?
(Ne preko weba, nego baš u dućanu.)
Možda u Iglu Šport, oni imaju njihov asortiman
andrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2022., 00:38   #4
Tnx, bacim pogled.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2022., 13:31   #5
Gdje kupiti zenske pilotske jakne manjeg kroja? Inace nosim xs i sve sto mi se svidjelo u Zari, Stradivariusu, Pull&Bearu...sve je ogromno, presiroko, rukavi predugi
tiktak12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2022., 08:39   #6
Quote:
tiktak12 kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti zenske pilotske jakne manjeg kroja? Inace nosim xs i sve sto mi se svidjelo u Zari, Stradivariusu, Pull&Bearu...sve je ogromno, presiroko, rukavi predugi
ovo će možda zvučati čudno, ali ja sam ju kupila u Reserved, dječji odjel
uzrast 168, u 6,mjesecu

ako baš želiš pravu pogledaj u army shopu, u dućanu imaju i žensku kolekciju https://atomshop.hr/
Old 08.10.2022., 20:27   #7
cak i ja normalnih M gabarita visine 183 znam dobro proci na teenager odjelu, trenutno imam na sebi djecje decathlon tajice, s hlacama ne prolazi ali znam nekad naci skroz fora majice
Old 09.10.2022., 07:17   #8
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
cak i ja normalnih M gabarita visine 183 znam dobro proci na teenager odjelu, trenutno imam na sebi djecje decathlon tajice, s hlacama ne prolazi ali znam nekad naci skroz fora majice
ja sam 180
imam čak i hlačče, one koje se nose ispod visokih čizama pa me nije briga do kuda su
najbolji dio su cijene...na sniženju jakna 69kn, vjetrovka 49
Old 09.10.2022., 08:53   #9
Hvala na odgovorima, nisam se sjetila djecjeg odjela
tiktak12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2022., 16:28   #10
jel možda postoji nešto za stavit pod vestu de je "vuče" dolje, drži na mjestu.
imam jednu novu tuniku koji sam neki dan obukla i ona se nenormalno sama od sebe (pogotovo kad hodam) povlači prema gore, iste sec kad počnem hodat. znači, ne vidi mi se ni remen koji sam stavila preko tunike, jer se ona povuče i preko remena.

inače, model sam po sebi je jako lijep, pa bi je nekako htjela spasit.
nije mi se takav problem nikad dogodio.

inače, imam doma one fashion tapes koje sam kupila za drugu svrhu, ali ih na kraju nisam nikad koristila, pa mi je palo na pamet bi li njih mogla stavit dolje između tunike i hlača, ali bojim se da ne uništim hlače tim ljepilom, pa još nisam probala.
Carmen 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2022., 07:17   #11
Quote:
Carmen 5 kaže: Pogledaj post
jel možda postoji nešto za stavit pod vestu de je "vuče" dolje, drži na mjestu.
imam jednu novu tuniku koji sam neki dan obukla i ona se nenormalno sama od sebe (pogotovo kad hodam) povlači prema gore, iste sec kad počnem hodat. znači, ne vidi mi se ni remen koji sam stavila preko tunike, jer se ona povuče i preko remena.

inače, model sam po sebi je jako lijep, pa bi je nekako htjela spasit.
nije mi se takav problem nikad dogodio.
a da obučeš t-shirt ispod?
Old 21.10.2022., 13:26   #12
Majica nece pomoc ako se tunika dize i izgleda ruzno. Osobno nisam to nikada isprobala, ali postoje utegici koji se mogu zasiti u rub i onda se odjece ne dize i ne leprsa. Odi pitati kod snajderice.
Doria is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2022., 20:08   #13
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Majica nece pomoc ako se tunika dize i izgleda ruzno. Osobno nisam to nikada isprobala, ali postoje utegici koji se mogu zasiti u rub i onda se odjece ne dize i ne leprsa. Odi pitati kod snajderice.
e, super, hvala, na tako sam nešto mislila, vizualizirala sam si nekaj metalno, ali nisam znala postoji li tako nešto. pitat ću kod šnajderice.
Carmen 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2022., 00:15   #14
Ti olovni utegići služe za zavjese da lijepo padaju i mogu se kupit na metar, stvarno su sitni i nanizani po niti.
nyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2022., 18:13   #15
Podrav ljudi,

Zanima me jel itko zna gdje bih mogla kupiti vojnicke hlace, kosulju ili jaknu ali orginalnu, sve sam pretrazila ili nema velicine ili je oglas nekog oglasivaca istekao. Pomozite molim Vas,ako znate nekog tko prodaje😬😬
Jellytomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2022., 16:52   #16
Quote:
Jellytomb kaže: Pogledaj post
Podrav ljudi,

Zanima me jel itko zna gdje bih mogla kupiti vojnicke hlace, kosulju ili jaknu ali orginalnu, sve sam pretrazila ili nema velicine ili je oglas nekog oglasivaca istekao. Pomozite molim Vas,ako znate nekog tko prodaje����
Nezz jesi bila u Zvonimirovoj 5?
Tamo prodaju vojničku odjeću
Ako nisi probaj tam amozes i pogledati prek web
www.hrvatskivojnik.hr
K84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2022., 11:47   #17
Je li netko ikad kupovao mirisne vrećice ili mirisni papir za ladice? Zanima me preporuka za nešto što zbilja fino i prirodno miriše i da je pogodno i za mušku osobu. Ne bih običnu vrećicu s lavandom. Durance, L'erbolario, Zara home ili nešto drugo? Hvala!
Odgovori s citatom
Old 05.11.2022., 21:08   #18
Gdje kupiti Fjallraven zimske kape?
Našao sam samo preko njihovog web-a. Na AboutYou, BestSecret, Zalando (...) nema neke ponude. Više me zanima fizički dućan.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2022., 08:33   #19
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti Fjallraven zimske kape?
Našao sam samo preko njihovog web-a. Na AboutYou, BestSecret, Zalando (...) nema neke ponude. Više me zanima fizički dućan.
taj brand je držao iglu šport, ne znam konkretno za kape
Old 06.11.2022., 09:21   #20
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
Je li netko ikad kupovao mirisne vrećice ili mirisni papir za ladice? Zanima me preporuka za nešto što zbilja fino i prirodno miriše i da je pogodno i za mušku osobu. Ne bih običnu vrećicu s lavandom. Durance, L'erbolario, Zara home ili nešto drugo? Hvala!
Probaj s Lerbolariom, ima dosta mirisa koje možeš odmah probati i nešto prigodno izabrati! Te sam ja koristila i stvarno preporučujem
BinaNine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.