Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2022., 20:59   #6861
psiho sms/whatsapp poruke od 5 dijelova, "te prijateljice su ti sve kur*e i ne žele ti dobro", kad me pitao da mu dam poruke na wappu da vidi na prvom dejtu, "svi tvoji muški prijatelji te samo žele povalit" - ok ovo je možda parcijalno točno al svejedno đikanski, sve nagle oscilacije raspoloženja i volje odaju psihopata koji će prije ili kasnije biti posesivan ili čak nasilan....e da...last, but not least....ti si uvijek kriva, on anđeo zlato nikad samo dobro je mislio...to će tako u njegovoj glavi bit do kraja života a ako mu oduzmeš to i pokušaš pokazat da nije tako, ajme kuku....
OrnellaVanoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2022., 17:57   #6862
Vrlo brzo sam reagirala, ali ovo se dogodilo s jednim tipom
- deranje na mene i nakon toga tvrdi da se on "ne dere" nego ja "predobar sluh" imam pa mi se pričinja
- rekao mi je kad sam se ošišala da me nitko ne bi volio takvu sad nego on
- loše vozim pa bi on vozio moje auto (dakle oduzimanje samostalnosti)
JessicaAtreides is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2022., 12:11   #6863
evo jednog VELIKOG NO-NOa:

nametanje bosanskog kao standardnog hrvatskog:

- loše vozim pa bi on vozio moje auto (dakle oduzimanje samostalnosti)

auto - skraćeno od automobil..

dakle ispravno:

- loše vozim pa bi on vozio moj auto (dakle oduzimanje samostalnosti)
Old 03.10.2022., 09:39   #6864
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Izbjegla si metak. Blokiraj ga svugdje, ne javljaj mu se jer će se milijun posto probati javiti opet.
Nadam se i da si u poziciji da ga možeš fizički izbjegavati jer bi ti taj mogao doći i lupati doma na vrata.

Naruči si pivo da proslaviš.
Zdravo svima,pisala sam već o mom iskustvu prije stranicu dvije. Nikako nisam uspjela pustiti tipa. Uvijek se vraćao uplakan, nesretan i izvan sebe. No, počeo mi je dolaziti na vrata kao što je Panga pretpostavio.
Uglavnom, zadnjih nekoliko dana smo stalno u svađi, u subotu je kulminiralo i on je pustio mene. Držao mi predavanje koliko bi me jako ženio ali taj moj nemilosrdan karakter ga sprečava. I još puno takvih anegdota.
Nakon svega toga, blokirala sam ga svugdje.
No, sada je on mene pustio, neka potraje ....

Pozdrav svima,
nije lako sa takvima ni vezu prekinuti.

MidnightWoman
MidnightWoman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:35.