Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2022., 12:16   #10041
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Steta, u kojem smislu?
Los customer service, ljudi se zale da prodaju cipele koje nisu in stock i ond ful dugo cekaju na refund i tako.. ima i dobrih revjua ali puno vise losih. Ono, mozes riskirat i platit pay palom, tako da mozes napravit dispute ako ti se da zezat s tim.. Bas i nisam vidjela puno ovakvih cizmi, i ja trazim slicne ali ne brusena koza, pa tesko a da ne kostaju previse..
Trilla is offline  
Old 05.09.2022., 13:07   #10042
Quote:
Trilla kaže: Pogledaj post
Los customer service, ljudi se zale da prodaju cipele koje nisu in stock i ond ful dugo cekaju na refund i tako.. ima i dobrih revjua ali puno vise losih. Ono, mozes riskirat i platit pay palom, tako da mozes napravit dispute ako ti se da zezat s tim.. Bas i nisam vidjela puno ovakvih cizmi, i ja trazim slicne ali ne brusena koza, pa tesko a da ne kostaju previse..
Kuzim, hvala ti.
Old 05.09.2022., 14:45   #10043
Quote:
Kuzim, hvala ti.
Brend Via Roma 15 je proljetos imao dosta modela čizama sa skrivenom petom, ne znam kakva je situacija sad. Al isto im je cijena kojih 250-350 Eura.
Farfech je imao nekoliko modela, a i na Amazonu sam ih viđala (i na nekim talijanskim shopovima)
Old 05.09.2022., 16:16   #10044
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Brend Via Roma 15 je proljetos imao dosta modela čizama sa skrivenom petom, ne znam kakva je situacija sad. Al isto im je cijena kojih 250-350 Eura.
Farfech je imao nekoliko modela, a i na Amazonu sam ih viđala (i na nekim talijanskim shopovima)
Ma ne mora imati skrivenu petu, cak bih radije i da ju nema. Samo da je bez, brusena koza i da je visoka sara i da peta nije visoka jer mi je to za svaki dan. Ok mi je 300-400 eura, ove od IM su 700 , to mi je fakat puno. Hvala, pogledat cu.
Old 05.09.2022., 16:28   #10045
Quote:
Ma ne mora imati skrivenu petu, cak bih radije i da ju nema. Samo da je bez, brusena koza i da je visoka sara i da peta nije visoka jer mi je to za svaki dan. Ok mi je 300-400 eura, ove od IM su 700 , to mi je fakat puno. Hvala, pogledat cu.
Hell, Carinii cipele na Ecipelama i Modivu ti imaju sve moguće trendovske modele u svojoj izradi i rade samo sa kožom. Meni su pravo otkriće i imam 5-6 njihovih čizama. Mogu se i naručiti direktno iz Poljske sa ove stranice i imaju lude akcije. Iz Poljske dođe za 5 dana.

https://sklep.carinii.com.pl/
Estee Lauder is offline  
Old 05.09.2022., 16:58   #10046
Ecipele više ne sipaju u HR?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Frenky08 is offline  
Old 05.09.2022., 17:57   #10047
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Hell, Carinii cipele na Ecipelama i Modivu ti imaju sve moguće trendovske modele u svojoj izradi i rade samo sa kožom. Meni su pravo otkriće i imam 5-6 njihovih čizama. Mogu se i naručiti direktno iz Poljske sa ove stranice i imaju lude akcije. Iz Poljske dođe za 5 dana.

https://sklep.carinii.com.pl/
Na ecipele isto nisam nasla, ali pogledat cu ponovno. Jesu realni brojevi od te marke?

Ajme, vec sam nasla, hvala!
Old 05.09.2022., 19:04   #10048
Quote:
Na ecipele isto nisam nasla, ali pogledat cu ponovno. Jesu realni brojevi od te marke?

Imaš tablice sa duljinom unutrašnjosti tabanice svakog broja. Moja mora biti od 24 do 24,5 što je uglavnom broj 37 i gotovo sve su mi ta veličina. Čak Ecipele i Modivo imaju neke modele koje original stranica nema, treba stalno pratiti i čizme od 1400 kn znam uhvatiti u pola cijene.
Estee Lauder is offline  
Old 05.09.2022., 19:06   #10049
Quote:
Frenky08 kaže: Pogledaj post
Ecipele više ne sipaju u HR?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako kad sam u nedjelju naručila torbu i poslali su mi mail da je zaprimljena naruđba. Skladište im je u Stupniku i od tamo šalju, zato dolazi za 2 dana GLS-om.
Estee Lauder is offline  
Old 06.09.2022., 19:12   #10050
Muski donji dio pidzame?
I da nije neka napuhana cijena
Hvala
TitiProseki is offline  
Old 07.09.2022., 07:49   #10051
Quote:
TitiProseki kaže: Pogledaj post
Muski donji dio pidzame?
I da nije neka napuhana cijena
Hvala
Tezenis
HM
C&A
Old 07.09.2022., 10:48   #10052
Gumene čizme, ali da imaju toplu podstavu koja se može izvaditi? Br. 36
Old 09.09.2022., 11:40   #10053
Quote:

U slucaju da nisi vec kupila

https://mobile.yoox.com/ie/17323939X...d10=17323939XW
Trilla is offline  
Old 09.09.2022., 13:08   #10054
Quote:
Trilla kaže: Pogledaj post
Hvala ti, kupila sam od jedne personal shopperice iz Italije, ali to je to! Ti si pogodila sto trazim!
Old 18.09.2022., 17:16   #10055
Gdje u kojoj trgovini od većih centara u Zg mogu probati i vidjeti uživo New Balance 327? Hvala
Velika_kokos is offline  
Old 19.09.2022., 08:59   #10056
Gdje kupujete gaće? Obične slip ili brazilke, pamučne.

Gdje god kupim kroz koji tjedan ili se pojave rupice ili guma popusti, ili je već slaba od starta. Užas.
M-A-M is offline  
Old 19.09.2022., 11:29   #10057
Dolazim ubrzo u Zagreb pa da ne lutam.

Gdje sve u Zagrebu mogu kupiti brend EA7,i baš to treba biti,ne zanima me armani exchange AlE,nego baš EA7?

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru

Lp
Old 19.09.2022., 12:15   #10058
Gaćice su mi dobre Sloggi (Triumph i Nama), uzimam uglavnom multipack i to su mi gaće za van. Za po doma na placu od nedavno uzimam neke turske Aydogan (ne znam još kakve su dugoročno, ali za 18 kn/kom zasad nisu loše), ima neki dućan na jarunskom placu, ali tih turskih stvarčica ima vjerojatno i na drugim tržnicama.

...

EA7 bi trebao imati Peek&Cloppenburg, ali neka netko još potvrdi, ne znam je li se nešto mijenjalo.
Old 19.09.2022., 14:07   #10059
Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Dolazim ubrzo u Zagreb pa da ne lutam.

Gdje sve u Zagrebu mogu kupiti brend EA7,i baš to treba biti,ne zanima me armani exchange AlE,nego baš EA7?

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru

Lp
Jedino mi pada na pamet Peek&Cloppenburg... u DE drže, ne znam kakva je situacija u HR...
Old 20.09.2022., 09:56   #10060
gdje bi mogla naći ovakve gležnjače po "normalnoj" cijeni? nađem samo na američkim stranicama po ogromnim cijenama i još carina, ako i šalju.... too much

https://nisolo.com/collections/women...-bootie-almond
chichita is offline  
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:02.